Manage comments on own content (1.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: more
ur: مزید

en: Comments
ur: تبصرے

en: Action
ur: ایکشن

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
