Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: more
am: ተጨማሪ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Name
am: ስም

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Published comments
am: አስተያየቶቹን አትም

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Posted in
am: የታተመው በ
