Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: Subject
ar: الموضوع

en: more
ar: المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Updated
ar: التحديث

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: author
ar: مؤلف

en: Published comments
ar: تعليقات منشورة

en: Apply
ar: تطبيق

en: Reply
ar: رد

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: The approved comments listing.
ar: قائمة التعليقات المعتمدة.
