Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Updated
ast: Anováu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
