Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Name
bn: নাম

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »

en: Posted in
bn: যেখানে পোস্ট করা হয়েছে
