Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: more
bs: još

en: Comments
bs: Komentari

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Published comments
bs: Objavljeni komentari

en: Apply
bs: Primjeni

en: Reply
bs: Odgovori

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Posted in
bs: Postavljeno u
