Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (15 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Published comments
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོད་པའི་བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
