Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Updated
he: עודכן

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: Apply
he: החל

en: Reply
he: השב

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
