Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (27 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Content
hi: सामग्री

en: Author
hi: लेखक

en: Subject
hi: विषय

en: more
hi: और भी

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Updated
hi: अद्यतित

en: All
hi: सभी

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: author
hi: लेखक

en: Published comments
hi: प्रकाशित कमेन्ट

en: Apply
hi: लागू करें

en: Reply
hi: जवाब दें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: Posted in
hi: में प्रकाशित किया गया था

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Find and manage comments.
hi: टिप्पणियों को ढूंढें और प्रबंधित करें।

en: The approved comments listing.
hi: स्वीकृत टिप्पणियों की सूची।
