Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: more
is: meira

en: Comments
is: Ummæli

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Updated
is: Uppfært

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: Published comments
is: Birt ummæli

en: Apply
is: Virkja

en: Reply
is: Svara

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
