Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Published comments
ku: بۆچوونە بڵاوکراوەکان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Posted in
ku: ناردراوە لە
