Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: last »
ky: соңку »
