Manage comments on own content (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Action
th: แอคชั่น

en: All
th: ทั้งหมด

en: author
th: ผู้เขียน

en: Published comments
th: ความคิดเห็นที่ตีพิมพ์

en: Reply
th: ตอบ

en: Posted in
th: เป็นความเห็นใน

en: Author uid
th: uid ผู้เขียน
