Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Updated
az: Yeniləndi

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Published comments
az: Nəşr edilmiş şərhlər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Reply
az: Cavab verin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Posted in
az: Daxil edilib

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
