Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Published comments
bg: Публикувани коментари

en: Apply
bg: Търси

en: Reply
bg: Отговор

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Posted in
bg: Публикуван в
