Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Published comments
bo: སྤེལ་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Author uid
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི uid
