Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Published comments
eo: Publikigitaj komentoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Reply
eo: Respondu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
