Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »
