Manage comments on own content (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Author
te: రచయిత

en: Subject
te: విషయం

en: more
te: మరిన్ని

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Action
te: చర్య

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Published comments
te: ప్రచురించిన వ్యాఖ్యలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Reply
te: స్పందించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -

en: The approved comments listing.
te: ఆమోదించబడిన వ్యాఖ్యల జాబితా.
