Manage display (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Tag
ja: タグ

en: - None -
ja: - なし -

en: Submitted
ja: 送信済み

en: Fields
ja: フィールド
