Manage display (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Tag
eu: Etiketa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Fields
eu: Eremuak
