Manage display (3.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Tag
jv: Tautan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Fields
jv: Field

en: Permalink
jv: Tautan jejeg
