Manage display (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Tag
oc: Etiqueta

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Submitted
oc: Somés

en: Fields
oc: Camps

en: Permalink
oc: Ligam permanent
