Manage display (3.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Tag
vi: Thẻ

en: - None -
vi: - Không -

en: Submitted
vi: Đã đệ trình

en: Fields
vi: Các trường

en: Permalink
vi: Liên kết cố định
