Manage display (3.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: - None -
id: - Tiada -

en: Submitted
id: Dikirim

en: Fields
id: Bidang isian

en: Permalink
id: Link permanen

en: Submitted by @author_name on @date
id: Dikirim oleh @author_name pada @date
