Manage display (3.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Submitted
de: Gespeichert

en: Fields
de: Felder

en: Manage Display
de: Darstellung verwalten

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: In reply to
de: Im Bezug auf
