Manage display (3.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Tag
fr: Étiquette

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Submitted
fr: Soumis

en: Fields
fr: Champs

en: Permalink
fr: Permalien

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
