Manage display (3.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Tag
gl: Etiqueta

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Submitted
gl: Enviado

en: Fields
gl: Campos

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
