Manage display (3.0.0-rc1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Tag
hi: अंकितक

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Submitted
hi: प्रस्तुत

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Permalink
hi: पर्मालिंक
