Manage display (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Tag
sv: Etikett

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Submitted
sv: Skickad

en: Fields
sv: Fält

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
