Manage display (3.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Tag
el: Ετικέτα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Fields
el: Πεδία

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος
