Manage display (3.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Tag
es: Etiqueta

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Submitted
es: Enviado

en: Fields
es: Campos

en: Permalink
es: Enlace permanente

en: Submitted by @author_name on @date
es: Enviado por @author_name el @date
