Manage display (3.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Tag
ro: Marcaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Submitted
ro: Trimis

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
