Manage display (3.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Tag
uk: Теґ

en: - None -
uk: - Немає -

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Fields
uk: Поля

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
