Manage display (3.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Tag
be: Тэма

en: - None -
be: - Нічога -

en: Fields
be: Палі

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка
