Manage display (3.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Tag
cs: Štítek

en: - None -
cs: - Nic -

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Fields
cs: Pole

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
