Manage display (3.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Tag
et: Sildid

en: - None -
et: - Puudub -

en: Submitted
et: Vastatud

en: Fields
et: Väljad

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
