Manage display (3.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Tag
hr: Oznaka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Fields
hr: Polja

en: Permalink
hr: Trajna veza
