Manage display (3.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Tag
lv: Birka

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Fields
lv: Lauki

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite
