Manage display (3.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: - None -
pl: - Brak -

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Fields
pl: Pola

en: Permalink
pl: Adres

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date
