Manage display (3.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Tag
tr: Etiket

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Submitted
tr: Girdi Tarihi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
