Manage display (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Page
de: Seite

en: Fields
de: Felder

en: Classes
de: Klassen

en: Linked
de: Verknüpft

en: Manage Display
de: Darstellung verwalten

en: Classes: @classes
de: Klassen: @classes

en: Entity reference field formatter settings.
de: Anzeigeeinstellungen für die Entitätsreferenz.

en: , linked to content
de: ,  zu Inhalt verlinkt
