Manage display (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Page
da: Side

en: Fields
da: Felter

en: Classes
da: Klasser

en: Linked
da: Linket til

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
