Manage display (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Tag
hu: Címke

en: Page
hu: Oldal

en: Fields
hu: Mezők

en: Classes
hu: Osztályok

en: Linked
hu: Kapcsolt

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Entity reference field formatter settings.
hu: Entitáshivatkozás mezőformázó beállítása.
