Manage display (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Tag
ja: タグ

en: Page
ja: ページ

en: Fields
ja: フィールド

en: Classes
ja: クラス

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
