Manage display (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Tag
ru: Тег

en: Page
ru: Страница

en: Fields
ru: Поля

en: Classes
ru: Классы

en: Linked
ru: Со ссылкой

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
