Manage display (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Tag
sk: Značka

en: Page
sk: Strana

en: Fields
sk: Polia

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
