Manage display (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Linked
bo: སྦྲེལ་ཟིན་པ
