Manage display (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Tag
sk: Značka

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Fields
sk: Polia

en: Manage Display
sk: Správa zobrazenia
