Manage State (1.0.0-rc1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Plain
da: Enkel

en: New value
da: Ny værdi
